مبلمان فروردین

ارائه‌دهنده کامل‌ترین خدمات تعمیرات مبل

تعمیر و بازسازی انواع‌ مبل‌های ایرانی و خارجی!

خدمات ما:

خدمات مجموعه مبلمان فروردین به‌طور کلی به سه دسته رویه‌کوبی، رنگ‌کاری و نجاری مبلمان تقسیم می‌شود که شامل تعمیر انواع مبل، اعم از کلاسیک، استیل، تمام‌پارچه، مبل راحتی، چرم، تخت‌خواب شو و انواع صندلی و میز ناهارخوری می‌باشد.

رنگ‌کاری مبل

رنگ مبل یکی از مواردی است که در مراحل تعمیر مبل تاثیر بسیار زیادی در زیبایی مبل و نهایتا در دکوراسیون منزل دارد و چنانچه این مهم بصورت حرفه‌ای و دقیق صورت نگیرد مبلمان شما زیبایی خود را از دست‌ داده و اولین چیزی که درخانه خود را نشان می‌دهد رنگ ناخوشایند مبلمان شما خواهد بود.

 

توصیه ما به تمام مشتریان عزیز این است که برای رنگ‌کاری مبلمان خود حتما از کارشناسان مبلمان فروردین مشاوره بگیرید چرا که در مجموعه ما متخصصین ماهر می‌توانند به خوبی به شما در انتخاب رنگ مشاوره دهند و همچنین در پایان یک کار باکیفیت را به دست شما برسانند.
خدمات - رنگ‌کاری

رویه‌کوبی مبلمان

رویه‌کوبی مبلمان شامل تعویض رویه و پارچه انواع مبل‌ها، دوخت انواع تشک، دوخت انواع کوسن، دوخت کاور ژلاتینی و دوخت کاور پارچه‌ای می‌باشد که در مجموعه فروردین با بهترین کیفیت به و بالاترین ظرافت انجام میشود تا مشتری از تعویض رویه مبل خود آسوده خاطر باشد.
خدمات - رویه‌کوبی

نجاری و تقویت کلاف مبلمان

در مبلمان کلاف یا اسکلت مبل حکم استخوان بندی مبل را دارد و تمام تشکیلات مبل اعم از اسفنج، پارچه، فوم و … بر روی آن نصب می‌شود تا مبل ظاهری زیبا و آراسته به خود بگیردچنانچه کلاف مبل دچار شکستگی یا آسیب شده‌ باشد قبل از هر اقدامی باید نسبت به تعمیر و تعویض قسمت‌های آسیب‌دیده دست‌ به کار شده و سپس باقی مراحل کار را پیش برد.
این نکته را باید مدنظر داشت تنها مبل‌هایی ارزش تعمیر و بازسازی را دارند که دارای اسکلت محکم و مقاومی باشند چنانچه دارای مبلمانی هستید که دارای کلاف محکم و مقاومی است اما قسمتی از کلاف آن دچار آسیب شده اصلا نگران نباشید چرا که در مجموعه مبلمان فروردین این کار توسط متخصصین و کارشناسان قسمت نجاری تعمیر و تقویت می‌شود.
خدمات - نجاری